Architektura 21szego wieku : Nadwyżki wysokości / Rzeczywistości

Dzięki uprzejmości Reality Cues Reality Cues podzielił się z nami swoim unikalnym pomysłem na radzenie sobie z odpadami konsumenckimi i fizycznymi możliwościami, jakie sobie wyobrazili, wynikającymi z tego stanu.
Obrazy Nadwyżki oprócz krótkiego opisu narracyjnego po skoku.
W sąsiedztwie Excess Heights wdrożono nową inicjatywę zarządzania odpadami.
Zgodnie z nowymi zaleceniami rady miasta, zbiórka odpadów nadających się do recyklingu będzie kontynuowana, ale śmieci nie podlegające recyklingowi nie będą już gromadzone ani przetwarzane na poziomie gminy.
Mieszkańcy każdego prywatnego miejsca zamieszkania będą oczekiwać, że będą kompostować wszystkie materiały organiczne i zajmować się wszystkimi odpadami nienadającymi się do recyklingu na miejscu.
W przypadku wszystkich materiałów, które nie podlegają recyklingowi, wdrożony zostanie system zagęszczania, w którym śmieci są skraplane i deponowane pod tym samym miejscem zamieszkania, w którym zostały wygenerowane.
Dzięki uprzejmości realności Jeśli domy zostaną przeniesione na nadmierne wysokości w wyniku rosnących stosów śmieci w konstrukcjach budowlanych, można zainstalować pirsy w celu zapewnienia stabilności.
Zaleca się stosowanie zielonych ścian okrywających stosy śmieci, aby objąć nieczystość śmieci i promować zielone życie.
Diagram sekcji
[hasła pokrewne: płyta włókno cementowa, mady, kanał betonowy ]

Powiązane tematy z artykułem: kanał betonowy mady płyta włókno cementowa