Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Architektura religijna Część VI

Pięć świetnych projektów od 2010 r., W tym niesamowity AD Classic na wcześniejszej religijnej architekturze.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Farewell Chapel / Arhitektura Krušec Położenie na szczycie niewielkiego zbocza na środku cmentarza wiejskiego charakteryzuje się pięknym panoramicznym widokiem na otaczający krajobraz.
Kompozycja architektoniczna kamiennych murów o zróżnicowanej wysokości, które otaczają pożegnalną kaplicę, została zaprojektowana tak, aby uniemożliwiła oglądanie się na istniejący cmentarz i nagrobki (czytaj dalej.) Kaplica grobowa Santos-o-Velho / Domitianus Arquitectura Rehabilitacja kaplicy grobowej Santos-o-Velho opiera się na subtelnej integracji z istniejącym budynkiem Kościoła Santos Mártires.
Powstaje szereg przestrzeni, aby skorelować wejście budynku z kaplicami grobowymi.
Niektóre elementy, takie jak ciężkie stalowe i szklane drzwi oraz wąskie, jasne otwory przygotowują przejście do świętej przestrzeni (czytaj więcej.) Capilla para el Tio / Visiondivision Visiondivision nigdy nie zawodzi nam z nami interesujących projektów, czy to ich zoo / wodospad lub ich najnowsze.
kaplica dla Tio, złego diabła, który ma górę w Boliwii.
Jakkolwiek może się to wydawać dziwne, górnicy w Boliwii mają do czynienia z okropnymi warunkami pracy wewnątrz góry i twierdzą, że Tio jest odpowiedzialny za pochodzenie 8 milionów istnień ludzkich, które zostały utracone w górach (czytaj dalej.) Kaplica Porciúncula de la Milagrosa / Daniel Bonilla Arquitectos Najnowszy projekt Daniela Bonilla Arquitectos to otwarta kaplica w La Calera w Kolumbii, która łagodnie wtapia się w otoczenie.
Prostota geometrii dodaje elegancji do pobożnej przestrzeni, jako że naturalne cechy środowiska, wiatru i światła, tworzą istotną harmonię (czytaj więcej.) Klasyka AD: Kaplica kadetów USAFA / Skidmore, Owings & Merrill In 1954 Skidmore, Owings & Merrill otrzymali zlecenie zaprojektowania Akademii Podchorążych Akademii Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych.
Kaplica znajduje się w El Paso Country w stanie Kolorado, w Colorado Springs.
Jest to centrum szkoleniowe dla oficerów Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, które jest dużą niezależną społecznością (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: kalkulator zużycia prądu, płyta włókno cementowa, roboty wykończeniowe ]

Powiązane tematy z artykułem: kalkulator zużycia prądu płyta włókno cementowa roboty wykończeniowe