Budownictwo i architektura : Pawilon Duchów / Min Dzień

Cesar Rubio Koktajl jest wyraźnie amerykańską tradycją.
Kiedyś centralnym punktem kwitnącej kultury koktajli.
wyblakła od lat 50.
XX wieku, ale obecnie jest objęta nową generacją twórców i miksologów, którzy cenią sobie jakość i rzemiosło.
The Spirits Pavilion, od Min Day, przedstawia to odmłodzenie w ramach Slow Food Nation 2008, wydarzenia w Fort Mason w San Francisco, poświęconego stworzeniu ram dla głębszego środowiskowego połączenia z naszą żywnością, mającego na celu zainspirowanie i umożliwienie Amerykanom zbudowania systemu żywnościowego, który byłby zrównoważony, zdrowy i pyszne.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
The Spirits Pavilion bada sezonowość, zrównoważony rozwój i kunszt jako nowe praktyki w przemyśle spirytusowym.
Lokalni barmani słynący z kreatywności i doświadczenia dostarczają próbki nagradzanych, wyprodukowanych w Ameryce alkoholi i koktajli zmieszanych ze świeżymi owocami, sokami i ziołami.
doświadczenie, którego nikt nie zapomni.
.
Cesar Rubio Min | Day zaprojektował środowisko o powierzchni 1200 stóp kwadratowych do próbkowania koktajli, które obejmują.
Alchemoniczne.
przekształcenie źródeł rolniczych w produkty wysoko rafinowane.
Odważnie graficzna architektura to część krajobrazu i część atmosferycznego baru.
Przywołując krajobraz rolniczy, każdy pasek reprezentuje jeden z podstawowych alkoholi: whisky, brandy, rum, wódkę, gin i tequilę z pionową częścią przedstawiającą obraz rolniczego źródła.
Dodatkowy pasek na przedniej krawędzi pomieszczenia reprezentuje zbiór botanicznych alkoholi, takich jak absynt i gorzkie.
Każdy pasek otrzymuje ikoniczny kolor i jest drukowany za pomocą abstrakcyjnych obrazów organicznego źródła danego ducha.
.
Cesar Rubio Wspierając abstrakcyjne środowisko i tworząc ostatni pas, duża belka o dębowych belkach rozciąga się na długość jednej strony pomieszczenia i służy do serwowania koktajli mieszanych przez czołowych lokalnych barmanów.
Jednym z obszarów baru jest dedykowana stacja degustacyjna, w której odwiedzający próbkują różnych alkoholi od różnych małych producentów z całego świata.
Przednia część baru jest ubrana w historyczne obrazy barów, pubów i barów koktajlowych od początku.
amerykańskiego koktajlu.
.
Parasole z papieru Cesar Rubio, przypominające parasole koktajlowe i chmury, zwisają nad przestrzenią i wciągają do środowiska delikatny efekt świetlny, który łączy dzień z nocą.
Wyskakujące pudełka z drewna z recyklingu wyświetlają historyczne artefakty kultury koktajli i współczesne twory drobnych producentów.
Pawilon Duchów przywołuje rolnicze źródła duchów.
nadwyżki zbóż i produktów przekształcone w coś magicznego.
.
Cesar Rubio WYROBY WNĘTRZ I MATERIAŁY, PODSUMOWANIE:.
Cesar Rubio Flooring: 1/8.
Sintra w / niestandardowe grafiki Ściany: 12 × 4 Luanflats w / 1/8.
Sintra na wschodniej ścianie; Pomysły azjatyckie papierowe parasole na północnej ścianie Bary: Ikea rzeźnicka blat (brzoza), podstawa Metroshelvingu Sufit: McCune System oświetleniowy, parasole azjatyckie Pomysły (naturalny biały), 2.
X 2.
zgrzewane rolki drutu.
Oświetlenie: McCune Lighting niestandardowy metalowy system kratownicowy w / światła.
Gabloty: różne drewno z recyklingu, 2.
X 2.
spawane druty druciane, 1/8.
Sintra w / custom graphics Architekci, projektanci i główny wykonawca: Min | Kuratorzy dni: Greg Lindgren i Allen Katz Projektant graficzny: Matthew Runeare Cabinetry: Maars Obróbka drewna i ściany budowlane: John Murray Productions Drukowanie: Giant Impressions, Inc.
Projekt oświetlenia: Min | Instalacja oświetlenia dziennego: McCune Lighting Fotograf: Cesar Rubio
[podobne: hydratacja cementu, olx wałbrzych, ogrodzenia joniec ]

Powiązane tematy z artykułem: hydratacja cementu ogrodzenia joniec olx wałbrzych