Magazyn architektoniczny : Interfejs Połącz swoją przestrzeń Zaproszenia do konkursu dla ludzi Głęboko osadzona miłość natury

Niektórzy ludzie kochają Nowy Jork.
Inni lubią Londyn, Sydney lub Hongkong.
Podczas gdy preferencje dla miast są podzielone, nauka mówi, że każdy z nas może być w rzeczywistości zakotwiczony, aby kochać świat przyrody.
Interface, Inc.
(NASDAQ: TILE), największy na świecie producent, projektant i sprzedawca płytek dywanowych, ogłosił dzisiaj międzynarodowy konkurs pod nazwą Reconnect Your Space.
która wymaga projektów architektonicznych, wewnętrznych lub miejskich, które stawiają to przywiązanie do natury, lub biofilia, na czele.
Biofiliczna konstrukcja zawiera naturalne elementy w środowisku stworzonym przez człowieka, aby pomóc ludziom poczuć się i osiągać lepsze wyniki.
Interfejs.
S.
Połącz swoją przestrzeń.
Konkurencja zachęca architektów, projektantów i studentów tych dyscyplin do przedstawiania swoich wizji, w jaki sposób biofilia może wpływać na projekt nowej lub istniejącej przestrzeni, zarówno wewnątrz budynków, jak i poza nimi w miastach.
Jedno zwycięskie zgłoszenie zostanie wybrane jako najbardziej unikalny, inspirujący i celowy sposób ponownego połączenia tej przestrzeni z naturą.
.
Połącz swoją przestrzeń.
ma również na celu wspieranie dialogu, inspirowanie pomysłów i wzbudzanie globalnego zainteresowania projektowaniem biofilów w zakresie pracy, zabawy i życia.
Dowody na biofilię można zobaczyć na wiele sposobów: od nowojorskiego parku linowego High Line opartego na historycznej linii kolejowej o podwyższonym ruchu towarowym, po rosnącą popularność ogrodów społecznościowych w całym Sydney, a także poprzez ekologiczne podejście do projekt budowlany zaprezentowany w projekcie wieżowca Solaris w Singapurze.
Badania wykazały korzyści, takie jak produktywność, dobre samopoczucie, redukcja stresu, uczenie się, leczenie i ochronę środowiska wynikające z projektowania biofilii i wrodzonych związków psychologicznych i fizjologicznych człowieka ze światem naturalnym.
.
Biofilny projekt jest ukierunkowany na cel.
projekt, który rozpoznaje silny związek ludzkości ze światem przyrody, który można wykorzystać na dobre.
– powiedziała Maria Davlantes, wiceprezes i dyrektor ds.
marketingu w firmie Interface, Inc.
– Mamy nadzieję, że to się zmieni.
inspiruje fascynujące przykłady najnowocześniejszych rozwiązań biofilnych.
Doceniamy globalne pojawienie się tego ekscytującego obszaru i jak szersza społeczność projektantów i całe społeczności mogą odnieść korzyści dzięki jego rozwojowi.
Dzięki konkursowi projektanci mają okazję ożywić swoje biofilne wizje i przyczynić się do postępu w projektowaniu biofilów.
Uczestniczący uczestnicy mogą odwiedzić witrynę.
Reconnect Your Space.
stronę poprzez www.interfacereconnect.com do:.
Prześlij obraz (szkic, rysunek, rendering) z ich wizji ponownego połączenia ulubionej przestrzeni z naturą; i .
Podaj opis swojego wpisu w 500 słowach lub mniej.
Jedno nagrodzone zgłoszenie zostanie wybrane przez renomowany zespół sędziów ze światowej społeczności projektantów.
Sędziowie to: Robert D.
Fox, dyrektor w Fox Architects z siedzibą w Nowym Jorku; Paul McGillick, dyrektor redakcji w Indesign Publishing w Sydney; oraz Richard Weston, profesor architektury w Walijskiej Szkole Architektury na Uniwersytecie Cardiff w Walii.
Panel wybierze zwycięzcę spośród sześciu finalistów określonych przez głosowanie w mediach społecznościowych na stronie interfacereconnect.com.
Nagroda zwycięzcy obejmuje podróże i zakwaterowanie przez cztery dni i trzy noce, aby doświadczyć wpływu biofilia z pierwszej ręki na projekt.
Zwycięzca może wybrać inspirowane biofilia doświadczenie w jednej z trzech lokalizacji: Singapur; San Francisco w Stanach Zjednoczonych; lub Kornwalia w Wielkiej Brytanii.
Wśród motywów podróży odkrywa się, w jaki sposób Singapur osiąga swój cel stania się.
Miastem w ogrodzie .; odkrywanie naturalnych elementów w popularnych pomnikach San Francisco i dynamicznej scenie architektonicznej i projektowej; i zagłębienie się w projekt Eden w Wielkiej Brytanii, który bada uzależnienie ludzkości od natury.
Odwiedź interfacereconnect.com, aby przejrzeć oficjalne zasady i wziąć udział w konkursie.
Interfejs.
S.
Połącz swoją przestrzeń.
Konkurs jest już otwarty do poniedziałku kwietnia 2013 r.
o godz.
17:00 EST.
Zwycięzca zostanie ogłoszony 6 maja 2013 r.
[hasła pokrewne: roboty wykończeniowe, płyta włókno cementowa, audyt energetyczny przykład ]

Powiązane tematy z artykułem: audyt energetyczny przykład płyta włókno cementowa roboty wykończeniowe