Nowoczesna architektura : Towers i Flagship Hub Proposal / m

Dzięki uprzejmości m.
m.
architekci niedawno ogłosili, że zostali wybrani do zaprojektowania.
witryny typu split.
projekt mieszkaniowy dla osób starszych i centrum opieki zdrowotnej w Lisson Grove, centrum Londynu.
Przeznaczony dla City West Homes, w imieniu Rady Miejskiej Westminster, program mieszkaniowy, który zostanie opracowany zgodnie z zaleceniami HAPPI (Obudowa dla starzejącego się panelu populacyjnego dla innowacji), wprowadzi współczesną, społecznie zorientowaną architekturę do ubogiej społeczności, która jest rozpaczliwie potrzebuje ponownego ożywienia.
Budowa ma się rozpocząć pod koniec 2013 r.
I zostanie zakończona w dwóch etapach.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Projekt pomieści istniejących mieszkańców Penn House w Lisson Grove.
Penn House zostanie następnie przebudowany na potrzeby ośrodka opieki zdrowotnej o mieszanym przeznaczeniu i dodatkowych mieszkań.
W sumie system zapewni około 90 mieszkań i 6000 m.
powierzchni opieki zdrowotnej, obiektów komunalnych, biur i 1300 m.
powierzchni przedsiębiorstw.
Dzięki uprzejmości m.
W raporcie City of Westminster poszukiwano projektu flagowego, który osiąga najwyższe standardy projektowania i zrównoważonego rozwoju.
Program spełni wysokie standardy WCC i będzie rozwijany i rozwijany przy maksymalnym zaangażowaniu mieszkańców i interesariuszy.
Program będzie spełniać strategię Westminster Housing Renewal Strategy (marzec 2010 r.) Pięciu kluczowych zasad: dzięki uprzejmości m.
– Zwiększenie podaży i jakości niedrogich domów w celu spełnienia różnorodnych lokalnych potrzeb, w tym zakwaterowania dla rodzin.
– Poprawa jakości środowiska lokalnego dzięki wybitnym zielonym i otwartym przestrzeniom oraz mieszkalnictwu, które sprzyjają niskiemu zużyciu energii i zrównoważonemu środowisku.
– Promowanie wysokiej jakości życia dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie, w bezpiecznych, spójnych i zdrowych dzielnicach, wspieranych przez szereg wysokiej jakości mieszkań i doskonałe zaplecze socjalne.
– Umożliwienie ludziom maksymalizacji możliwości gospodarczych w Westminster dzięki wsparciu w zakresie szkoleń, zatrudnienia i przedsiębiorczości oraz warunków mieszkaniowych, które pomagają osobom w pracy pozostać w Mieście.
– Aby stworzyć bardziej wyraźne poczucie sąsiedztwa, kończąc fizyczny podział między osiedlami Westminster i okolicznymi ulicami.
Dzięki uprzejmości m.
[podobne: energia hydratacji, hydratacja cementu, skrzynka rozsączająca ]

Powiązane tematy z artykułem: energia hydratacji hydratacja cementu skrzynka rozsączająca