Architektura 21szego wieku : Przewodnik po mieście architektury: Richmond

Patrick Hummel W tym tygodniu nasz przewodnik po City of Architecture udaje się do Richmond w stanie Wirginia.
To prawda, że to właśnie para Kopciuszek Richmond w tegorocznym Turnieju NCAA przykuła naszą uwagę.
Jednak z naszym szczytowym zainteresowaniem spędziliśmy ostatni tydzień badając jego architekturę i znaleźliśmy wiele do podziwiania.
Richmond jest zdecydowanie najmniejszym miastem, jakie mieliśmy; mając zaledwie 200 000 mieszkańców, najbliższa nam lista jest dwukrotnie większa.
Architektonicznie, to miasto Kopciuszka może rywalizować na swój sposób z istniejącymi wcześniej obiektami architektonicznymi.
Wzornictwo architektoniczne Richmond wywodzi się z tego, że miasto może zachować nienaruszoną bogatą tkankę historyczną, eksperymentując z nowymi modelami.
Podczas gdy miasto mocno angażuje się w prymitywne budynki produkcyjne swojej przeszłości, Richmond oparł się pułapce imitacji i promuje współczesne interpretacje starszych form i materiałów.
Większość budynków, które wybieramy, jest charakterystyczna dla architektury Richmond, projektów rehab / addition.
Nie mogliśmy dopasować wszystkich naszych faworytów do naszej listy dwunastu, więc proszę spojrzeć i dodać te, które odwiedzający nie powinni przegapić w sekcji komentarzy poniżej.
Przewodnik po miastach architektury: lista Richmond i odpowiednia mapa po przerwie! Siedziba firmy Dovetail Construction Company / Walter Parks | Architekt Richmond City Hall / SMBW Biblioteka architektów w Wirginii / Skidmore Owings & Merrill Budynek UNOS / SMBW Architekci Richmond CentreStage / Wilson Butler Architekci Tredegar Iron Works / 3 North VCU Brandcenter / Clive Wilkinson Architekci z Baskervill Virginia War Memorial / Samuel J.
Collins Virginia Museum Sztuk Pięknych / Rick Mather Architekci z SMBW Richmond Ballet / BCWH Architekci MWV Centrala / MSTSD WRVA Budynek / Philip Johnson + 13 Architektura Przewodnik miejski: Richmond
[więcej w: olx wałbrzych modrzew syberyjski, olx wałbrzych, ogrodzenia joniec ]

Powiązane tematy z artykułem: hydratacja ogrodzenia joniec olx wałbrzych