Architektura: Zhengzhou Airport District Urban Planning Centrum Egzaminacyjne Wniosek / AUA

Dzięki uprzejmości AUA Stanowiąc północną część planowanego.
Future Square.
w szybko rozwijającym się rejonie lotniska w Zhengzhou w Chinach projekt architektury Atelier of Urban Architecture (AUA) jest ikonicznym dodatkiem do tego obszaru.
Proponowane centrum wystawiennicze planowania urbanistycznego i związany z nim krajobraz składa się z różnych programów, które są organizowane na składanych płytach podłogowych, przybliżając zwiedzającym środkowy fragment wystawy.
model fizyczny, który sam znajduje się w zatopionej przestrzeni na poziomie gruntu.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Proponuje się, aby centrum wystawowe znajdowało się w zgodzie z proponowanym klastrem budowlanym na południowej działce.
Poprzez stworzenie szeregu rysunków indeksowych i analitycznych, istniejące relacje na miejscu zostały wyodrębnione, tworząc dynamiczną siatkę planowania nad działką, następnie dzieląc rozległy obszar krajobrazu, tworząc serię przestrzeni publicznych.
Samo centrum wystawowe ma prostokątny plan i jest starannie zintegrowane z krajobrazem, zapewniając bezproblemową komunikację z budynkiem.
Dzięki uprzejmości AUA Model fizyczny, element centralny, można oglądać z różnych wysokości wzdłuż starannie zaplanowanej trasy wystawowej, prowadząc odwiedzających przez różne przestrzenie wystawiennicze, salę projekcyjną i kafeterię płynnie przez szereg ramp.
Dzięki uprzejmości AUA Proponowany system fasadowy posiada poziome pokrycie siatkowe, które nie tylko eksponuje odważną konstrukcję stalową budynku, ale również działa jako ekrany prywatności i urządzenia zaciemniające dla różnych przestrzeni wewnętrznych.
Dzięki uprzejmości AUA Na najwyższym piętrze mieści się salon VIP i pomieszczenia biurowe.
Nie jest dostępny dla publiczności i ma widok wysokiego poziomu centralnego modelu.
Obecnie trwają prace budowlane związane z budynkiem, z przewidywanym zakończeniem do końca 2013 r.
Dzięki uprzejmości AUA Architekci: Atelier architektury miejskiej (AUA) Lokalizacja: Zhengzhou, Chiny Klient: Hangzheng Real Estate Obszar serwisu: 22 692 m2 Powierzchnia zabudowy: 8455 m2 Data projektu: 2012 –
[hasła pokrewne: kanał betonowy, skrzynka rozsączająca, roboty wykończeniowe ]

Powiązane tematy z artykułem: kanał betonowy roboty wykończeniowe skrzynka rozsączająca