Budownictwo wczoraj i dzis : ArchDaily Building of the Year Awards 2012: Finaliści

Po dwóch intensywnych tygodniach, z 40 000 nominacjami, kolektywna inteligencja stworzona przez czytelników Blogu a przeanalizowała blisko 3000 projektów, tworząc krótką listę, która teraz przechodzi do końcowego etapu głosowania.
Podobnie jak w poprzednich latach, gratulujemy naszym czytelnikom, ponieważ finaliści są wybitni.
Budynki z całego świata, przez firmy każdej wielkości i trajektorii, od budynków socjalnych bez budżetu do budynków o najwyższej jakości.
Ale wszystkie mają coś wspólnego: dobrą architekturę, która może poprawić ludzkie życie.
Możesz głosować na swoje ulubione projekty od dzisiaj do 13 lutego 2013 r.
(Przeczytaj pełne zasady).
Pamiętaj, że projekt z największą liczbą głosów otrzyma HP Designjet T520 ePrinter, a projekt z drugą największą liczbą głosów otrzyma HP Designjet T120 ePrinter od naszego sponsora HP.
Zwycięzcami iPada Minis, które rozdajemy podczas procesu nominacji, są: Sunil Bald i Susana Carls (otrzymasz e-maila z shorty).
I pamiętaj, że rozdajemy dwa iPady podczas końcowej rundy głosowania! Poznaj finalistów: Architektura sportowa Edukacja Obiekty użyteczności publicznej Muzea i biblioteki Architektura opieki zdrowotnej Hotele i restauracje Budownictwo mieszkaniowe Domy modernizacji Kulturowa architektura religijna Architektura instytucjonalna Wnętrza Budynki biurowe
[hasła pokrewne: mady, mady rzeczne, mady biała ]

Powiązane tematy z artykułem: budowa kortów tenisowych mady mady rzeczne