Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Week

Właśnie mieliśmy bardzo intensywny tydzień w Blogu.
Wraz z wieloma wspaniałymi projektami, Eduardo Souto de Moura został ogłoszony jako nowy zdobywca nagrody Pritzkera, a Lebbeus Woods odmówił pracy w Chinach do czasu uwolnienia Ai Weiwei z więzienia.
Sprawdź wszystkie nowości i najlepsze projekty z zeszłego tygodnia po przerwie.
2011 Nagroda Pritzkera: Eduardo Souto de Moura 58-letni architekt z Porto pracował w swoich wcześniejszych latach w biurze Alvaro Siza, kolejny Pritzker Laureate (1992), a swoją własną praktykę otworzył w 1980 roku.
Od tego czasu ukończył ponad sześćdziesiąt budynków, w większości w Portugalii, a także w Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii (czytaj więcej.) Dom w Punta Chilen / dRN Arquitectos W przeciwieństwie do nagłej topografii kontynentalnego Chile, łagodne zbocza i wydłużony horyzont na wyspie Chiloé określa odrębny krajobraz.
Ciągłe deszcze, silne wiatry i zmienność pływów do ośmiu metrów, charakteryzują jej surowe i stale zmieniające się brzegi (czytaj dalej.) Wydział Studiów Biznesowych Uniwersytetu Mondragon / Hoz Fontan Arquitectos Uniwersytet wymagał przestrzeni, w której można by nadać regulację i ciągłość edukacji, złożą urząd administracyjny, bibliotekę i aulę.
Budynek spełnia wszystkie te wymagania podzielone na cztery tomy.
Pierwsze trzy tomy przeznaczone są do przechowywania sekcji edukacyjnych i administracyjnych i mają specyficzne cechy dla rozwoju ich działalności (czytaj więcej.) Wear House / Akitoshi Ukai / AUAU Jest to mały dom dla dwójki małych dzieci i młodzieży para.
Półfabrykat i następowanie po sobie zostały wymyślone przez najlepsze wykorzystanie pionowej przerwy w małym wzgórzu, czyniąc.
Obudowa.
jako miejsce zycia miejsce w średniej dynamicznego przepływu, który łączył ziemię z niebem, i ubieranie.
na zewnątrz (czytaj więcej) Lebbeus Woods odmawia pracy w Chinach do czasu wydania Ai Weiwei Ai Weiwei został aresztowany dzisiaj na nieokreślonych oskarżeniach przez chińską policję bezpieczeństwa, gdy on i jego rodzina mieli właśnie wsiąść do samolotu do Hongkongu, jak donosi NY Czasy.
W odpowiedzi na aresztowanie Weiweia Lebbeus Woods wydał następujące oświadczenie na swoim blogu: The Light Pavilion przeze mnie i Christopha a.
Kumpusch jest już w budowie w Chengdu w Chinach.
Niniejszym oświadczam publicznie, że nie przyjmuję kolejnego projektu w Chinach, dopóki Ai Weiwei nie zostanie zwolniony z aresztu lub uwięzienia (czytaj dalej.)
[podobne: olx wałbrzych, mady rzeczne, kalkulator zużycia prądu ]

Powiązane tematy z artykułem: kalkulator zużycia prądu mady rzeczne olx wałbrzych