Nowoczesna architektura : New Student Learning Center dla Ryerson University autorstwa Sn Hetta i ZPA

Dzięki uprzejmości Ryerson University Today Ryerson University ogłosił projekt nowego Studenckiego Centrum Edukacyjnego dla swojego kampusu w Toronto.
Zaprojektowany przez Sn.
Hetta we współpracy z Zeidler Partnership Architects w Toronto, 155 uczniowskie centrum nauki dla ucznia będzie miało przezroczystą szklaną skórę, która zapewni różne właściwości światła w przestrzeni wewnętrznej.
Zrównoważone praktyki zostały również włączone do projektu z 50% dachu, który ma pełnić rolę zielonego dachu i planuje, aby budynek był zgodny z LEED Silver.
Budowa budynku ma się rozpocząć pod koniec tego roku, z docelowym terminem ukończenia zimy 2014 r.
Więcej informacji na temat nowego Studenckiego Centrum Edukacyjnego, w tym renderingi po przerwie.
Ośmiokondygnacyjne Studenckie Centrum Nauczania odważnie wskazuje nową twarz Ryersona na Yonge Street.
Będzie zawierał oszałamiającą szklaną fasadę, przyjemny podwyższony plac, pomost do istniejącej biblioteki oraz szereg akademickich, studyjnych i wspólnych przestrzeni dla studentów, wykładowców i pracowników Ryersona.
W pierzei Yonge Street znajduje się punkt sprzedaży detalicznej na poziomie i poniżej poziomu, tworząc wyróżniającą się fasadę komercyjną.
Dzięki uprzejmości Ryerson University, jestem podekscytowany prezentacją pierwszego spojrzenia na inspirujący projekt naszego nowego Centrum Studentów Uniwersytetu Ryerson ,.
powiedział Levy.
.
Nowe Student Learning Center będzie miało ogromny wpływ na uczenie się, życie na terenie kampusu i społeczności.
To transformacyjny, odważny rozwój i ważny krok naprzód w budowaniu miasta.
Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, co Student Learning Center będzie znaczyło dla Ryersona i dla Toronto.
Dzięki linkom do istniejącego budynku biblioteki, Student Learning Center oferuje wiele kreatywnych i inspirujących środowisk edukacyjnych i przestrzeni.
Każde piętro będzie miało swoją osobowość.
niektóre będą otwarte i interpretacyjne z elastycznymi meblami i tarasami, podczas gdy inne będą gęsto wypełnione zamkniętymi pokojami do nauki dla grup od czterech do ośmiu osób.
Przestrzeń będzie dostępna dla niezależnego, spokojnego studiowania i kontemplacji.
Dzięki pełnemu wsparciu cyfrowemu i dostępnym usługom akademickim, Studenckie Centrum Edukacyjne będzie sprzyjać sukcesowi w uczeniu się i pomoże promować kulturę współpracy i kreatywności wśród uczniów Ryerson.
Dzięki uprzejmości Ryerson University, Studenckie Centrum Edukacyjne zapewni jasne, otwarte, bogate technologicznie, wolne od barier przestrzenie do indywidualnych i wspólnych badań, które pomieszczą naszych studentów.
różne style uczenia się i nasze zdolności.
różne praktyki pedagogiczne.
powiedział Alan Shepard, Provost i wiceprezes Academic, Ryerson University.
– Zapewni naszym studentom przyjazną, dostępną, cyfrowo podłączoną przestrzeń, która jest gotowa dostosować się i dostosować do nowych technologii, rozwoju i usług.
.
Student Learning Center to kolejny krok w realizacji wizji ustalonej w planie generalnym Ryersona, aby w pełni zintegrować kampus uniwersytetu z miejską tkanką miasta.
powiedział Tarek El-Khatib, starszy partner, Zeidler.
– Budynek przyczyni się do życia w handlu detalicznym i pieszym na tym obszarze, nadając ton bieżącej rewitalizacji w tym historycznym sąsiedztwie handlowym.
Obszerny i zachęcający plac wejściowy delikatnie przyciągnie zarówno studentów, jak i ogół społeczeństwa do tej nowej pionowej społeczności, która wyznacza standardy przyszłego rozwoju w tej dziedzinie.
Dzięki uprzejmości Ryerson University.
Pojęcie, że uczenie się jest statyczną, samotną aktywnością, jest przestarzałe.
powiedział Craig Dykers, główny architekt i współzałożyciel Sn.
hetta.
.
Podczas gdy ważne jest znalezienie miejsc introspekcji, niezwykle ważne jest stworzenie miejsc, w których ludzie mogą bardziej aktywnie poszukiwać wiedzy, w której związki społeczne mogą się ze sobą łączyć i gdzie wszystkie formy aktywności, ciche i głośne, mogą znaleźć odpowiedni dom.
Projekt Student Learning Center to przede wszystkim zapewnienie tych nowych i różnorodnych funkcji.
.
Student Learning Center będzie wyjątkowym miejscem, w którym kształtują się pomysły i marzenia.
Będzie to cel wyboru wśród studentów studiów licencjackich i magisterskich.
Dzięki uprzejmości Ryerson University wsparcie projektu dla rządu Ontario było niezbędne.
.
Student Learning Center nie byłoby możliwe bez inwestycji rządu rządu Ontario w wysokości 45 milionów dolarów, ogłoszonej w 2008 roku.
powiedziała Julia Hanigsberg, wiceprezes ds.
administracji i finansów, Ryerson University.
.
Przekształcający się wkład rządu Ontario to coś więcej niż wkładanie pieniędzy do budynku; tworzy światowej klasy obiekt, który dotknie tysiące mieszkańców Ontario.
nasi studenci, wykładowcy, pracownicy.
na przyszłe pokolenia.
Dzięki uprzejmości Ryerson University
[patrz też: olx wałbrzych, audyt energetyczny przykład, mady ]

Powiązane tematy z artykułem: audyt energetyczny przykład mady olx wałbrzych