Nowoczesna architektura : Projekt „Losowy”: A101 Urban Block Competition / za bor architects

Dzięki uprzejmości za bor architects The.
Random.
projekt by za archit architects to propozycja dla typowego bloku mieszkalnego w Moskwie, Rosja dla A101: Urban Block Competition.
Budynki tworzące typową dzielnicę można łączyć w różne kombinacje.
znaczna liczba zmian może zostać utworzona przy użyciu ograniczonej liczby bloków.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat tego projektu.
Dzięki temu projekt jest naprawdę typowy, przystępny cenowo i wielofunkcyjny z jednej strony, az drugiej strony unika nudnych i zwykłych rozwiązań architektonicznych, które są powszechne w dzielnicach mieszkaniowych.
Dzięki temu każda okolica może rozwijać się indywidualnie zgodnie z jej potrzebami.
To rozwiązanie oferuje nowe możliwości doskonalenia tanich, ale wysokiej jakości technologii budynków komunalnych, a także umożliwia rozwiązanie problemu typowej estetyki budynku.
Dzięki uprzejmości architektów za bor Podstawą projektu jest tradycyjna architektura miast europejskich – skromne domy w skali ludzkiej zbudowane blisko siebie.
Czterokondygnacyjne budynki są rozmieszczone wokół obrzeży placu budowy, składające się z oddzielnych modułów modułowych.
Można go zmodyfikować za pomocą układu podejścia do wyboru losowego: trzy rodzaje koncepcji przestrzeni, trzy kolory wykończenia i trzy typy okien zapewniają wiele kombinacji do adaptacji.
Dzięki uprzejmości za bor architekci Takie wykorzystanie oddzielnych jednostek pozwala na zmianę wielkości okolic.
W przypadku aranżacji przestrzeni publicznych lub ramp wejściowych na parterze prace murarskie zaczynają się od pierwszej kondygnacji.
Niezbędne miejsca parkingowe znajdują się w podziemnym garażu, który znajduje się pod dziedzińcem piwnicznym, dzięki czemu wygodnie można wykorzystać przestrzeń wewnętrzną.
Schody parkingowe są połączone z przejrzystymi historiami do oświetlania dziennego.
Dzięki uprzejmości za bor architekci Architekci: za bor architekci / Arsenij Borisenko, Peter Zaytsev Lokalizacja: Moscow Region, Rosja Główne zastosowanie: budownictwo mieszkaniowe Inżynier: za bor architekci Materiały: szkielet konstrukcyjny żelbetowy, bloczki z pianobetonu, cegła licowa Powierzchnia zabudowy: 14057 m kw.
Rok realizacji: 2010 3D: Peter Zaytsev
[przypisy: płyta włókno cementowa, mady rzeczne, hydratacja ]

Powiązane tematy z artykułem: hydratacja mady rzeczne płyta włókno cementowa